Продукція > HENLV POWER > AS220S12DCL-3W
AS220S12DCL-3W
AS220S12DCL-3W HenLv Power
1641277143560445.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 12V 3W
Packaging: Case
Size / Dimension: 1.38" L x 0.89" W x 0.41" H (35.0mm x 22.5mm x 10.5mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 68%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 12V 3W, Packaging: Case, Size / Dimension: 1.38" L x 0.89" W x 0.41" H (35.0mm x 22.5mm x 10.5mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 68%, Current - Output (Max): 250mA, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active.