AS220S12L-5W
AS220S12L-5W HenLv Power
1641280257437891.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 12V 5W
Packaging: Case
Size / Dimension: 1.65" L x 1.06" W x 0.43" H (41.8mm x 26.9mm x 11.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 68%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Output 1: 12V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 12V 5W, Packaging: Case, Size / Dimension: 1.65" L x 1.06" W x 0.43" H (41.8mm x 26.9mm x 11.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 68%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Output 1: 12V.