AS4C16M16MSB-6BIN
AS4C16M16MSB-6BIN Alliance Memory, Inc.
AllianceMemory_AS4C16M16MSB-6BIN_256Mb_LPSDR_1.8V_rev1.0_230307_CV.PDF
Виробник: Alliance Memory, Inc.
Description: IC DRAM 256MBIT LVCMOS 54FBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 54-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 256Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.95V
Technology: SDRAM - Mobile SDRAM
Clock Frequency: 166 MHz
Memory Format: DRAM
Supplier Device Package: 54-FBGA (8x8)
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 15ns
Memory Interface: LVCMOS
Access Time: 5.5 ns
Memory Organization: 16M x 16
на замовлення 304 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IC DRAM 256MBIT LVCMOS 54FBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 54-TFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 256Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.95V, Technology: SDRAM - Mobile SDRAM, Clock Frequency: 166 MHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 54-FBGA (8x8), Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 15ns, Memory Interface: LVCMOS, Access Time: 5.5 ns, Memory Organization: 16M x 16.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS4C16M16MSB-6BIN AS4C16M16MSB-6BIN Виробник : Alliance Memory AllianceMemory_AS4C16M16MSB-6BIN_256Mb_LPSDR_1.8V_rev1.0_230307_CV.pdf DRAM LPSDRAM, 256M, 16M X 16, 1.8V, 54 BALL, BGA, 16 X 16MM, 166MHZ INDUSTRIAL TEMP, B Die