AS4C1G16D4-062BCNTR
AS4C1G16D4-062BCNTR Alliance Memory, Inc.
AllianceMemory_16Gb_DDR4_AS4C1G16D4-062BCN_Ver1.0_25Oct2022-published-No....pdf
Виробник: Alliance Memory, Inc.
Description: IC DRAM 16GBIT PAR 96FBGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 96-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Gbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TC)
Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V
Technology: SDRAM - DDR4
Clock Frequency: 1.6 GHz
Memory Format: DRAM
Supplier Device Package: 96-FBGA (9x13)
Write Cycle Time - Word, Page: 15ns
Memory Interface: Parallel
Access Time: 19 ns
Memory Organization: 1G x 16
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DRAM 16GBIT PAR 96FBGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 96-TFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Gbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TC), Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V, Technology: SDRAM - DDR4, Clock Frequency: 1.6 GHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 96-FBGA (9x13), Write Cycle Time - Word, Page: 15ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 19 ns, Memory Organization: 1G x 16.