Продукція > ALLIANCE MEMORY > AS4C1G16D4-062BIN
AS4C1G16D4-062BIN Alliance Memory
AllianceMemory_16Gb_DDR4_AS4C1G16D4_062BCN_BIN_Ver2.0_Aug2024.pdf
Виробник: Alliance Memory
DRAM DDR4, 16Gb, 1G x 16, 1.2v, 96-ball FBGA, 1600MHz, Industrial
на замовлення 233 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DDR4, Packaging: Tray, Package / Case: 96-TFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Gbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TC), Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V, Technology: SDRAM - DDR4, Clock Frequency: 1.6 GHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 96-FBGA (9x13), Write Cycle Time - Word, Page: 15ns, Memory Interface: POD, Access Time: 19 ns, Memory Organization: 1G x 16.
Інші пропозиції AS4C1G16D4-062BIN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS4C1G16D4-062BIN AS4C1G16D4-062BIN Виробник : Alliance Memory, Inc. Description: DDR4
Packaging: Tray
Package / Case: 96-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Gbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TC)
Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V
Technology: SDRAM - DDR4
Clock Frequency: 1.6 GHz