AS6C1008-55PCNTR Alliance Memory, Inc.
AS6C1008feb2007.pdf
Виробник: Alliance Memory, Inc.
Description: MEMORY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 32-DIP (0.600", 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 32-PDIP
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 55ns
Memory Interface: Parallel
Access Time: 55 ns
Memory Organization: 128K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMORY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-DIP (0.600", 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: SRAM - Asynchronous, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 32-PDIP, Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 128K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції AS6C1008-55PCNTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS6C1008-55PCNTR Виробник : Alliance Memory AS6C1008feb2007.pdf SRAM 1Mb, LP SRAM, 128K x 8, 2.7 - 5.5V, 32pin PDIP, 55ns, Commercial Temp, T&R