AS6C2008A-55STIN
AS6C2008A-55STIN Alliance Memory, Inc.
AS6C2008A.pdf
Виробник: Alliance Memory, Inc.
Description: IC SRAM 2MBIT PARALLEL 32STSOP
Packaging: Tray
Package / Case: 32-LFSOP (0.465", 11.80mm Width)
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 32-sTSOP
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 55ns
Memory Interface: Parallel
Access Time: 55 ns
Memory Organization: 256K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SRAM 2MBIT PARALLEL 32STSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 32-LFSOP (0.465", 11.80mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: SRAM - Asynchronous, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 32-sTSOP, Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 256K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS6C2008A-55STIN AS6C2008A-55STIN Виробник : Alliance Memory AllianceMemory_2M_LPSRAM_AS6C2008A_v1.1_May2021.pdf SRAM 2M, 3.3V, 55ns 256K x 8 Asynch SRAM