AS6C4008A-55ZIN Alliance Memory, Inc.
AllianceMemory_16GB_ASFC16G31M-51BIN_eMMCdatasheet_September2023_v1.2.pdf
Виробник: Alliance Memory, Inc.
Description: IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP II
Packaging: Tray
Package / Case: 32-SOIC (0.400", 10.16mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 32-TSOP II
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 55ns
Memory Interface: Parallel
Access Time: 55 ns
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP II, Packaging: Tray, Package / Case: 32-SOIC (0.400", 10.16mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: SRAM - Asynchronous, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 32-TSOP II, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.