AS6C8016-55TIN
AS6C8016-55TIN Alliance Memory
8M_AS6C8016_55TIN_Alliance20Memory20v1.020Nov202015.pdf
Виробник: Alliance Memory
SRAM LP SRAM, 8Mb, 512K x 16, 2.7-3.6v, 48pin TSOP I, 55ns, Industrial Temp -Tray
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48TSOP I, Packaging: Tray, Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: SRAM - Asynchronous, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 48-TSOP I, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 512K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції AS6C8016-55TIN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 48-TSOP I
Write Cycle Time - Word, Page: 55ns
Memory Interface: Parallel
Access Time: 55 ns
Memory Organization: 512K x 16
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Description: IC: SRAM memory; 8MbSRAM; 512kx16bit; 2.7÷3.6V; 55ns; TSOP48
Operating temperature: -40...85°C