AS809535-200U
AS809535-200U MULTICOMP PRO
2918169.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - AS809535-200U - Netzfilter, Unterdrückung von elektromagnetischen Emissionen (EMI), 20µH, 500mA, Reihe AS809535
tariffCode: 85045000
rohsCompliant: YES
Induktivität: 20µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.035ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
DC-Nennstrom: 500mA
Nennspannung, V DC: 50V
euEccn: NLR
Produktpalette: MP AS series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 6623 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - AS809535-200U - Netzfilter, Unterdrückung von elektromagnetischen Emissionen (EMI), 20µH, 500mA, Reihe AS809535, tariffCode: 85045000, rohsCompliant: YES, Induktivität: 20µH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.035ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, DC-Nennstrom: 500mA, Nennspannung, V DC: 50V, euEccn: NLR, Produktpalette: MP AS series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).