Продукція > ALLIANCE MEMORY > AS9F18G08SA-45BIN
AS9F18G08SA-45BIN
AS9F18G08SA-45BIN Alliance Memory
AllianceMemory_AS9Fxx_Series_1Gb_2Gb_4Gb_8Gb_x8bit-3385503.pdf
Виробник: Alliance Memory
NAND Flash 8Gb, x8, 1.8V, SLC Parallel NAND Flash, 4bit ECC, 45ns, 63b FBGA, Industrial Grade
на замовлення 840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63FBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 63-VFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Gbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.95V, Technology: FLASH - NAND (SLC), Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 63-FBGA (9x11), Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 45ns, 700µs, Memory Interface: Parallel, Access Time: 30 ns, Memory Organization: 512M x 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 63-VFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Gbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.95V