ASC0402-200KFT10
ASC0402-200KFT10 IRC (TT electronics)
asc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 0402 200K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук