ASC0402-22KFT10
ASC0402-22KFT10 Welwyn Components / TT Electronics
ttelectronics_ttrb-s-a0010037465-1.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - SMD 22K ohm 1% 0.063W Anti-Sulphur
на замовлення 404 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 0402 22K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASC0402-22KFT10 ASC0402-22KFT10 Виробник : IRC (TT electronics) asc.pdf Res Thick Film 0402 22K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive