ASC10DRTH-S93 Sullins Connector Solutions
PAGE52-53%20.100%20LP%20DS%20EYE%20RA%20.093.pdf
Виробник: Sullins Connector Solutions
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Packaging: Tray
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 20
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Read Out: Dual
Contact Type: Full Bellows
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.093" (2.36mm)
Flange Feature: Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Contact Material: Beryllium Copper
Number of Positions/Bay/Row: 10
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100, Packaging: Tray, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 20, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Read Out: Dual, Contact Type: Full Bellows, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.093" (2.36mm), Flange Feature: Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Contact Material: Beryllium Copper, Number of Positions/Bay/Row: 10, Number of Rows: 2.