ASC1206-105KFT5
ASC1206-105KFT5 IRC (TT electronics)
asc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1206 105K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASC1206-105KFT5 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics ASC-1671474.pdf Thick Film Resistors - SMD 105K OHM 1% 1/4W