ASC1206-59KFT5
ASC1206-59KFT5 IRC (TT electronics)
asc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1206 59K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук