ASD05H-12D12
ASD05H-12D12 Astrodyne TDI
ASD05H.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Description: 5W Dual Output Isolated and Regu
Features: Remote On/Off
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 210mA, 210mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 5.04 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 500 V
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5W Dual Output Isolated and Regu, Features: Remote On/Off, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 210mA, 210mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 5.04 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 500 V, Standard Number: 60950-1.