ASD30-24S12
ASD30-24S12 Astrodyne TDI
ASD30-3079615.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-36Vin 12V 2500mA 30W Regulated
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук