Продукція > NEXTYS > ASINPSM240-12
ASINPSM240-12
ASINPSM240-12 Nextys
ASINPSM240-12_DataSheet.pdf
Виробник: Nextys
Description: Is an industrial DIN rail power
Power (Watts): 192W
Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 4.61" L x 2.48" W x 5.51" H (117.0mm x 63.0mm x 140.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 16A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.2 kV
Standard Number: 60950-1; UL 508
AC Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 270V
DC Voltage - Input (Max): 345V
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Is an industrial DIN rail power, Power (Watts): 192W, Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 4.61" L x 2.48" W x 5.51" H (117.0mm x 63.0mm x 140.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 16A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.2 kV, Standard Number: 60950-1; UL 508, AC Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 270V, DC Voltage - Input (Max): 345V.