ASL60-24A
ASL60-24A Astrodyne TDI
ASL60.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Power (Watts): 60W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.24" H (101.6mm x 50.8mm x 31.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 2.5 A
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 60W, Power (Watts): 60W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.24" H (101.6mm x 50.8mm x 31.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 2.5 A.