ASP-150-48
ASP-150-48 MEAN WELL USA Inc.
ASP-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 154W
Packaging: Box
Power (Watts): 154W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 6.65" L x 2.39" W x 1.12" H (169.0mm x 60.7mm x 28.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Current - Output 1: 3.2 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 154W, Packaging: Box, Power (Watts): 154W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 6.65" L x 2.39" W x 1.12" H (169.0mm x 60.7mm x 28.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV, Current - Output 1: 3.2 A.
Інші пропозиції ASP-150-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASP-150-48 ASP-150-48 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007326048_1-2551993.pdf Switching Power Supplies 153.6W 48V 3.2A W/PFC Function