ASR-125AA-H
ASR-125AA-H ANLY ELECTRONICS
ASR_1f.pdf
Виробник: ANLY ELECTRONICS
Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; Ucntrl: 80÷280VAC; 125A; 48÷480VAC; ASR
Manufacturer series: ASR
Caution!: Maximal load current with use of suitable heatsink
Switching method: zero voltage switching
Type of relay: solid state
Body dimensions: 47.5x43x25.3mm
Max. operating current: 125A
Switched voltage: 48...480V AC
Control voltage: 80...280V AC
Relay variant: 1-phase
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: One Phase Solid State Relays, Description: Relay: solid state; Ucntrl: 80÷280VAC; 125A; 48÷480VAC; ASR, Manufacturer series: ASR, Caution!: Maximal load current with use of suitable heatsink, Switching method: zero voltage switching, Type of relay: solid state, Body dimensions: 47.5x43x25.3mm, Max. operating current: 125A, Switched voltage: 48...480V AC, Control voltage: 80...280V AC, Relay variant: 1-phase.