ASR-25AA-H
ASR-25AA-H ANLY ELECTRONICS
Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; Ucntrl: 80÷280VAC; 25A; 48÷480VAC; ASR; 1-phase
Type of relay: solid state
Control voltage: 80...280V AC
Max. operating current: 25A
Body dimensions: 47.5x43x25.3mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: One Phase Solid State Relays, Description: Relay: solid state; Ucntrl: 80÷280VAC; 25A; 48÷480VAC; ASR; 1-phase, Type of relay: solid state, Control voltage: 80...280V AC, Max. operating current: 25A, Switched voltage: 48...480V AC, Manufacturer series: ASR, Relay variant: 1-phase, Switching method: zero voltage switching, Caution!: Maximal load current with use of suitable heatsink, Body dimensions: 47.5x43x25.3mm.