ASR-75DA-H
ASR-75DA-H ANLY ELECTRONICS
Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; Ucntrl: 4÷32VDC; 75A; 48÷480VAC; ASR; 1-phase
Type of relay: solid state
Control voltage: 4...32V DC
Max. operating current: 75A
Body dimensions: 47.5x43x25.3mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: One Phase Solid State Relays, Description: Relay: solid state; Ucntrl: 4÷32VDC; 75A; 48÷480VAC; ASR; 1-phase, Type of relay: solid state, Control voltage: 4...32V DC, Max. operating current: 75A, Switched voltage: 48...480V AC, Manufacturer series: ASR, Relay variant: 1-phase, Switching method: zero voltage switching, Caution!: Maximal load current with use of suitable heatsink, Body dimensions: 47.5x43x25.3mm.