ASR-SD240D5ZH
ASR-SD240D5ZH Altran Magnetics, LLC
ASR-SD_Series_Single_Phase_AC_Spec_Sheet_Ver.2.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 15 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 5 A
Supplier Device Package: 4-SIP
Voltage - Load: 24 V ~ 280 V
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V, Packaging: Box, Package / Case: 4-SIP, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 15 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 5 A, Supplier Device Package: 4-SIP, Voltage - Load: 24 V ~ 280 V.