ASR-SH480D25RW
ASR-SH480D25RW Altran Magnetics, LLC
ASR-SH-Series-Single-Phase-AC-Spec-Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-530V
Packaging: Box
Package / Case: 4-SIP
Output Type: AC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
Termination Style: PC Pin
Load Current: 25 A
Approval Agency: CE, cURus
Supplier Device Package: 4-SIP
Voltage - Load: 24 V ~ 530 V
на замовлення 31 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-530V, Packaging: Box, Package / Case: 4-SIP, Output Type: AC, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pin, Load Current: 25 A, Approval Agency: CE, cURus, Supplier Device Package: 4-SIP, Voltage - Load: 24 V ~ 530 V.