ASR-SI240D60Z-LR
ASR-SI240D60Z-LR Altran Magnetics, LLC
ASR-SI_Series_Single_phase_AC_Spec_Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 60A 48-280V
Packaging: Box
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 60 A
Voltage - Load: 48 V ~ 280 V
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 60A 48-280V, Packaging: Box, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 60 A, Voltage - Load: 48 V ~ 280 V.