ASR-SI480A60RY-L
ASR-SI480A60RY-L Altran Magnetics, LLC
ASR-SI_Series_Single_phase_AC_Spec_Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 60A 48-530V
Packaging: Box
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 280VAC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 60 A
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV
Voltage - Load: 48 V ~ 530 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 60A 48-530V, Packaging: Box, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 280VAC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 60 A, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, Voltage - Load: 48 V ~ 530 V.