ASR-SID480D25ZH
ASR-SID480D25ZH Altran Magnetics, LLC
ASR-SID-Series-Single-Phase-AC-Spec-Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-530V
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 15 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 2
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Load Current: 25 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 24 V ~ 530 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-530V, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 15 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 2, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Load Current: 25 A, Part Status: Active, Voltage - Load: 24 V ~ 530 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).