ASR-SID480D25ZL
ASR-SID480D25ZL Altran Magnetics, LLC
ASR-SID_Series_Single_Phase_AC_Spec_Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-530V
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 2
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Load Current: 25 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 24 V ~ 530 V
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-530V, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 2, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Load Current: 25 A, Part Status: Active, Voltage - Load: 24 V ~ 530 V.