ASR-SJ200D20W-LU
ASR-SJ200D20W-LU Altran Magnetics, LLC
ASR-SJ_Series_Single_Phase_AC_Spec_Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 20A 0-200V
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 20 A
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 20A 0-200V, Packaging: Box, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 20 A, Voltage - Load: 0 V ~ 200 V.