ASR-SMD24D4R-K
ASR-SMD24D4R-K Altran Magnetics, LLC
ASR-SMD_Series_Single_Phase_DC_Spec_Sheet_2022.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 4A 3-28V
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: DC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 24VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 4 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 3 V ~ 28 V
On-State Resistance (Max): 37 mOhms
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 4A 3-28V, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: DC, Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 24VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 4 A, Part Status: Active, Voltage - Load: 3 V ~ 28 V, On-State Resistance (Max): 37 mOhms.