ASR-SQF480D25RW
ASR-SQF480D25RW Altran Magnetics, LLC
ASR-SQF_Series_Three-phase_AC_Spec_Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY 3PST-NO 25A 24-530V
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: AC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: 3PST-NO (3 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 25 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 24 V ~ 530 V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY 3PST-NO 25A 24-530V, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: AC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: 3PST-NO (3 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 25 A, Part Status: Active, Voltage - Load: 24 V ~ 530 V.