ASR-SQF480D60RW
ASR-SQF480D60RW Altran Magnetics, LLC
ASR-SQF_Series_Three-phase_AC_Spec_Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY 3PST-NO 60A 24-530V
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: AC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: 3PST-NO (3 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 60 A
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV
Part Status: Active
Voltage - Load: 24 V ~ 530 V
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY 3PST-NO 60A 24-530V, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: AC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: 3PST-NO (3 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 60 A, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, Part Status: Active, Voltage - Load: 24 V ~ 530 V.