Продукція > ABRACON CORPORATION > ASV-16.384MHZ-EJ-T2
ASV-16.384MHZ-EJ-T2
ASV-16.384MHZ-EJ-T2 Abracon Corporation
2asv.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Oscillator XO 16.384MHz ±20ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук