Продукція > IDEC > ASW2K22-111
ASW2K22-111
ASW2K22-111 IDEC
IDEC_TWSeries.pdf
Виробник: IDEC
Keylock Switches 22mm Key Switch 2 Position
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Switch Key Lock N.O./N.C. 4PST 90° Flat Key 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASW2K22-111 Виробник : IDEC Corporation Switch Key Lock N.O./N.C. 4PST 90° Flat Key 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount