AT 20 B420L
AT 20 B420L
at-b420l.pdf
Код товару: 115705
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Трансформатори, мережеві фільтри, силові дроселі > Трансформатори інші
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AT20B420L AT20B420L Виробник : LEM Description: LEM - AT20B420L - Stromwandler, AC, Baureihe AT, Klappkern, 20A, 1.5%, 4-20mA Ausgangsstrom, 20V DC bis 30V DC
tariffCode: 85043129
Ansprechzeit: 100ms
rohsCompliant: YES
Versorgungsspannung: 15.2VDC bis 30VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sekundärsignal: 4mA bis 20mA
isCanonical: Y
Gemessener Strom: AC
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Sensormontage: -
Sensorausgang: Strom
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, max.: 30V
DC-Versorgungsspannung, min.: 20V
Produktpalette: AT Series
productTraceability: No
Genauigkeit: ±1.5%
Primärstrom: 20A
Betriebstemperatur, max.: 60°C
Genauigkeit %: 1.5%
Strommessbereich AC: 0A bis 20A
Stromsensortechnologie: Geteilter Kern
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
AT 20 B420L AT 20 B420L Виробник : LEM USA Inc. at-b420l.pdf Description: SENSOR CURRENT XFMR 20A AC
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA
Frequency: 50/60Hz
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
Response Time: 100ms
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC
Current - Supply (Max): 30mA
Current - Sensing: 20A