AT1-010-000-SP
AT1-010-000-SP NK Technologies
NK-Technologies-AT-Current-Transducer-Data-Sheet.pdf
Виробник: NK Technologies
Description: AC TRANSDUCER 50 A, 0-10 VDC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Polarization: Unidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, 0V ~ 10V
Frequency: 50Hz ~ 60Hz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Response Time: 100ms
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
For Measuring: AC
Current - Sensing: 10A, 20A, 50A (Selectable)
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC TRANSDUCER 50 A, 0-10 VDC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Polarization: Unidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Ratiometric, 0V ~ 10V, Frequency: 50Hz ~ 60Hz, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Response Time: 100ms, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, For Measuring: AC, Current - Sensing: 10A, 20A, 50A (Selectable), Part Status: Active, Number of Channels: 1.