Продукція > KYOCERA AVX > AT103T104KA12A
AT103T104KA12A
AT103T104KA12A Kyocera AVX
AT_Series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .1uF VHT 1210 10% Tol HI TEMP
на замовлення 270 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R (VHT), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції AT103T104KA12A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AT103T104KA12A AT103T104KA12A Виробник : KYOCERA AVX AT_Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (VHT)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF