AT29C040A-12PI
AT29C040A-12PI Atmel
datasheetd34f45f45fg4tgf.pdf
Код товару: 40347
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Atmel
Корпус: DIP-32
Функціональний опис: 4-Megabit (512K x 8) 256-Byte Sector
товару немає в наявності
Написати відгук
Інші пропозиції AT29C040A-12PI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AT29C040A12PI Виробник : ATMEL
на замовлення 2100 шт:
AT29C040A-12PI Виробник : Atmel/Microchip AT29C040A.pdf Параллельная Flash-память (512Kx8 bit, 256 bytes/sector, 2x16K boot blocks, 10K циклов, 120ns, Vpp=5.0V, Vcc=4.5-5.5V, Icc=40mA, Isb=0.3mA, -40 to +85C)... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: DIP-32 Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: 32-DIP (0.600", 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V