Продукція > FACOM > AT3.5X75VE
AT3.5X75VE
AT3.5X75VE FACOM
Виробник: FACOM
Category: Insulated Screwdrivers
Description: Screwdriver: insulated; slot; 3.5x0.6mm; Blade length: 75mm; 1kVAC
Manufacturer series: Protwist®
Conform to the norm: IEC 60900; VDE
Tools application: control cabinets; distribution chests; for electricians
Type of screwdriver: insulated
Kind of bit: slot
Blade length: 75mm
Overall length: 179mm
Bit size: 3.5x0.6mm
Max. operating voltage: 1kV AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Insulated Screwdrivers, Description: Screwdriver: insulated; slot; 3.5x0.6mm; Blade length: 75mm; 1kVAC, Manufacturer series: Protwist®, Conform to the norm: IEC 60900; VDE, Tools application: control cabinets; distribution chests; for electricians, Type of screwdriver: insulated, Kind of bit: slot, Blade length: 75mm, Overall length: 179mm, Bit size: 3.5x0.6mm, Max. operating voltage: 1kV AC, Screwdriver features: anti-slip handle; black finished blade tip; ergonomic handle; two-component handle.