AT32AP7200-CFUR
AT32AP7200-CFUR Microchip Technology
Products%20Select%20Guide.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 324-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
RAM Size: 64K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: AVR
Data Converters: D/A 2x16b
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 3.6V