AT32AP7200-CTUT
AT32AP7200-CTUT Microchip Technology
Packaging: Tray
Package / Case: 324-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
RAM Size: 64K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 3.6V