ATA5575M1330-DBB Microchip Technology
Atmel-9167-RFID-ATA5575M1_Datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC RFID TRANSP 100-150KHZ WAFER
Packaging: Box
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 100kHz ~ 150kHz
Type: RFID Transponder
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: Wafer
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC RFID TRANSP 100-150KHZ WAFER, Packaging: Box, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 100kHz ~ 150kHz, Type: RFID Transponder, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: Wafer.
Інші пропозиції ATA5575M1330-DBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATA5575M1330-DBB Виробник : Microchip Technology Atmel_9167_RFID_ATA5575M1_Datasheet-1368849.pdf RF Wireless Misc ATA5575 64BIT RFID IDIC;330PF;UNIQUE-ID