ATA5577M1330C-PAE
ATA5577M1330C-PAE Microchip Technology
ATA5577C-Read-Write-LF-RFID-IDIC-100-to-150-kHz-Data-Sheet-DS70005357B.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC RFID TRANSP 100-150KHZ MODULE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 100kHz ~ 150kHz
Type: RFID Transponder
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 6V
Standards: ISO 11784, ISO 11785
Supplier Device Package: Module
Написати відгук
Description: IC RFID TRANSP 100-150KHZ MODULE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Module, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 100kHz ~ 150kHz, Type: RFID Transponder, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 6V, Standards: ISO 11784, ISO 11785, Supplier Device Package: Module.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATA5577M1330C-PAE Виробник : Microchip Technology ATA5577C-Read-Write-LF-RFID-IDIC-100-to-150-kHz-Data-Sheet-DS70005357B.pdf NFC/RFID Tags & Transponders 125 kHz IDIC 362+E50bit r/w 330pF