ATA5577M2250C-DBB Microchip Technology
ATA5577%20Summary.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC RFID TRANSP 100-150KHZ DIE
Packaging: Box
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 100kHz ~ 150kHz
Type: RFID Transponder
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.6V
Standards: ISO 11784, ISO 11785, ISO 15693
Supplier Device Package: Die
Написати відгук
Description: IC RFID TRANSP 100-150KHZ DIE, Packaging: Box, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 100kHz ~ 150kHz, Type: RFID Transponder, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.6V, Standards: ISO 11784, ISO 11785, ISO 15693, Supplier Device Package: Die.
Інші пропозиції ATA5577M2250C-DBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATA5577M2250C-DBB Виробник : Microchip Technology / Atmel Atmel-4602-Innovative-Silicon-RFID-IDIC-Solutions_-1368739.pdf RFID Transponders 330bit R/W-RFID IDIC;250pF;Bumps