ATA5577M2250C-DBN Microchip Technology
ATA5577%20Summary.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC RFID TRANSP 100-150KHZ DIE
Packaging: Tray
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 100kHz ~ 150kHz
Type: RFID Transponder
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.6V
Standards: ISO 11784, ISO 11785, ISO 15693
Supplier Device Package: Die
Написати відгук
Description: IC RFID TRANSP 100-150KHZ DIE, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 100kHz ~ 150kHz, Type: RFID Transponder, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.6V, Standards: ISO 11784, ISO 11785, ISO 15693, Supplier Device Package: Die.
Інші пропозиції ATA5577M2250C-DBN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATA5577M2250C-DBN Виробник : Microchip Technology ATA5577C_Read_Write_LF_RFID_IDIC_100_to_150_kHz_Da-3139901.pdf NFC/RFID Tags & Transponders 330bit R/W-RFID IDIC;250pF;Bumps