ATA5577M3330C-DBQ Microchip Technology
ATA5577M3C-Read-Write-LF-RFID-IC-Data-Sheet-DS70005396A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: RFID TAG R/W 100-150KHZ ENCAP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.053" L x 0.039" W (1.36mm x 1.00mm)
Style: Encapsulated
Frequency: 100kHz ~ 150kHz
Memory Type: Read/Write
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Technology: Passive
Standards: ISO 11784, ISO 11785
Writable Memory: 363b (User)
Написати відгук
Description: RFID TAG R/W 100-150KHZ ENCAP, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.053" L x 0.039" W (1.36mm x 1.00mm), Style: Encapsulated, Frequency: 100kHz ~ 150kHz, Memory Type: Read/Write, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Technology: Passive, Standards: ISO 11784, ISO 11785, Writable Memory: 363b (User).
Інші пропозиції ATA5577M3330C-DBQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATA5577M3330C-DBQ ATA5577M3330C-DBQ Виробник : Microchip Technology ATA5577C-Read-Write-LF-RFID-IDIC-100-to-150-kHz-Data-Sheet-DS70005357B.pdf NFC/RFID Tags & Transponders 330bit R/W-RFID IDIC 330pF Bumps