ATCV40-5S
ATCV40-5S ARCH Electronics Corp
3550_ATCV40.pdf
Виробник: ARCH Electronics Corp
Description: 40W AC/DC OVCIII Module 5V
Features: OVP, SCP
Packaging: Retail Package
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.52" L x 1.80" W x 0.93" H (64.0mm x 45.6mm x 23.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, IEC, UL
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 7A
Voltage - Output 1: 5V
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 40W AC/DC OVCIII Module 5V, Features: OVP, SCP, Packaging: Retail Package, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.52" L x 1.80" W x 0.93" H (64.0mm x 45.6mm x 23.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, IEC, UL, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 7A, Voltage - Output 1: 5V.