ATD1FL4110BU Amphenol PCD
Виробник: Amphenol PCD
Description: CONN TERM BLK DISCONN 10-20AWG
Packaging: Tray
Features: LED
Color: Blue
Fuse Type: 5mm x 20mm, 5mm x 25mm
Type: Disconnect, Feed Through
Termination Style: Screw
Number of Levels: 2; Connected
Terminal - Width: 8.0mm
Voltage - IEC: 500V
Voltage - UL: 110V